3 grudnia 2016

Agencja Eventowa Whatevent - O organizacji eventów

Agencja brocool która pomaga nam w promocji naszej zbiórki 1% poprosiła nas o umieszczenie informacji o agencji, która może się zająć kompleksową obsługą Twojego eventu, sfery wydarzeniowej, lub całego obiektu handlowego.

Whatevent to agencja eventowa, która zapewnia profesjonalną obsługę każdego wydarzenia od A do Z. Przy organizacji takich wydarzeń jak gale, bankiety, konferencje, imprezy firmowe czy tematyczne w jej ofercie odnajdujemy najlepszy pierwiastek, który łączy największe talenty przy Tworzeniu wyjątkowego projektu. Oprawa wydarzeń zawsze wygląda spektakularnie.

Patrząc na różne możliwości, wynajem scenografii (bardzo często wykonywanej na poczet przedstawień operowych i teatralnych) wydaje się najciekawszym „produktem”. Większość 2000 elementów z różnych tematyk została stworzona przez najlepszych polskich artystów. Dzięki temu przestrzeń wydarzenia wygląda spektakularnie. Wpływa to na poczucie dumy u klientów, co przede wszystkim przekłada się na zadowolenie gości.

Zachowując spójność oferty Whatevent podejmuje się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej realizacji na terenie całej Polski.


Widać, że agencja to profesjonaliści, którzy uwielbiają utożsamiać się z wizerunkiem firmy. O sobie mówią:

„Pomysłami na wykonanie zlecenia jesteśmy w stanie zainteresować się każdego klienta. Patrząc przyszłościowo wyłuskujemy najciekawsze pomysły, tak aby każdy projekt był niepowtarzalny, charakterystyczny i satysfakcjonujący.
Przedstawiając swoje kilkunastoletnie doświadczenie w branży eventowej moglibyśmy z dumą wspomnieć o nie jednym projekcie, ale nie zrobimy tego. Dlaczego? Bo kolejnym charakterystycznym elementem prowadzenia naszej działalności jest zasada poufności. 
Nasza kadra to profesjonaliści, którzy szanują prywatność kontrahenta. Nie upubliczniamy relacji z wydarzeń, w końcu chcemy, aby każdy czuł się swobodnie – poczucie zadowolenia nakręca każde wydarzenie”.

Po rozmowie z pracownikami, odnoszę wrażenie że firma za się na rzeczy. Bez wyuczonych odruchów produkowane są ciekawe pomysły, które podczas roboczej obróbki na szybko wydają się być nietuzinkowe i innowacyjne.

„Chcemy i lubimy zaskakiwać, ale najważniejsze jest to, co tworzy całość. Każde wydarzenie składamy z setek dopasowanych klocków: konferansjer, oprawa sceniczna, oświetlenie, nagłośnienie, scenografia, wykwalifikowana obsługa, wszystko to okraszone napiętym scenariuszem powoduje, że w życie zostaje powołany nowy projekt, który powoduje, że mamy jeszcze większe zadowolenie z tego co robimy”.

Wchodząc na stronę www.whatevent.pl widać, że firma oferuje szeroki wachlarz usług, od rzeczy fizycznych, poprzez obsługę osobową.

Duże wrażenie robi fotorelacja zdjęciowa z wydarzeń odbywających się na terenie największych miast w Polsce: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków itd. Jako firma eventowa obsługują największe firmy i koncerny, co pozwala na poczucie bezpieczeństwa przy zlecaniu konkretnego przedsięwzięcia jako kontrahent.

Niezbywalną potrzebą każdej firmy jest reklama, czasem tradycyjna, czasem poprzez kreację odpowiednich wydarzeń.

Odpowiedzią na wszystkie wymagania jest agencja Whatevent.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz