25 lutego 2016

Podziękowanie agencji Brocool za Plakatowanie i Kolportaż ulotek

Chcielibyśmy podziękować agencji Brocool za to że w ramach wsparcia naszej zbiórki wydrukowali i roznieśli 5000 naszych ulotek z prośbą o przekazanie 1% oraz rozkleili nasze plakaty.

Brocool, to firma zajmująca się takimi usługami jak: plakatowanie i kolportaż ulotek. Kampanie kolportażowe i ekspozycja plakatów docierają do największych miast w Polsce.

Kolportowanie ulotek świadczone przez Brocool to skuteczna dystrybucja z zastosowaniem plany kolportażu pozwalającego na roznoszenie ulotek z osiąganiem najwyższej skuteczności. Kolporterzy Brocool ulokowani są w ponad 900 miejscowościach w całym kraju. Jako uzupełnienie każdej kampanii dystrybucyjnej, agencja proponuje plakatowanie.

Główny obszar działania agencji, to: Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Szczecin, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Sopot – Trójmiasto i wiele innych. Firma gwarantuje możliwość dostosowania kampanii do potrzeb klienta i przeprowadzanie kilku dystrybucji jednocześnie. Przykładowo, realizując kampanię kolportażu ulotek w Krakowie, usługę plakatowania w Poznaniu lub Warszawie możesz otrzymać w niższej cenie.

Zlecając kolportaż w kilku miastach jednocześnie – przykładowo plakatowanie w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie – płacisz tyle samo, ile płaciłbyś za podobną ilość plakatów w jednej miejscowości. Zasięg kampanii plakatowych dociera do prawie każdego miasta w Polsce – to Ty możesz wybrać, gdzie ma odbywać się ekspozycja.

Zaawansowany kolportaż ulotek


W odniesieniu do dystrybucji ulotek – możesz wybrać sposób realizacji. Brocool zapewnia kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych bloków i domów, dystrybucję ulotek za wycieraczki samochodów, rozdawanie ulotek przechodniom i wiele innych form dystrybuowania materiałów. Dość nietypową, lecz skuteczną formą kolportażu jest dystrybucja ulotek poprzez zawieszanie ich na klamki drzwi lub dostarczanie ich na wycieraczki mieszkań. Firma korzysta z usług stałych kolporterów, co przy zaawansowanych dystrybucjach umożliwia szybką realizację kolportażu i maksymalną skuteczność. Dla potrzeb kampanii ulotkowych, wykonywany jest także druk materiałów reklamowych takich jak ulotki, gazety, katalogi, czy foldery reklamowe.

Oferty specjalne – w tym plakatowanie w uczelniach w Krakowie


Sprawdź również specjalne oferty z zakresu rozklejania plakatów w dotarciu do ściśle określonych grup docelowych. W każdym mieście sposób zalecanej ekspozycji różni się. Dla przykładu, jednym z obszarów, gdzie skuteczność dotarcia do studentów jest największa, jest Kraków. Plakatowanie w Krakowie to oferta, która umożliwia ekspozycję plakatów wewnątrz budynków uczelni i akademików. Jako uzupełnienie takiej kampanii, zaleca się także doręczanie ulotek do uczelni poprzez pozostawianie plików ulotek w pakietach. Agencja proponuje możliwość wyboru grupy docelowej i ułożenie strategii dystrybucji przed rozpoczęciem kolportażu tak, aby rozdystrybuowane materiały trafiały do właściwych adresatów.