6 sierpnia 2014

Czy termoelastyczna nakładka na materac nadaje się dla osób niepełnosprawnych ruchowo?

Gdybym był blogerką modową byłoby łatwiej zacząć, napisałbym "Cześć kochane dziewczyny..." i z górki :) A tak zawsze mam problem jak zagadać, więc może przejdę już do tematu wpisu.

Dwa dni temu przyjechała do mnie firmą kurierską DHL termoelastyczna nakładka na materac w skrócie mata VISCO. O jej istnieniu dowiedziałem się od rehabilitantki Kamili ponieważ ma ona stół rehabilitacyjny z takiej gąbki i będąc pod jej wrażeniem zacząłem szukać takich materacy w necie i po gruntownym risercz'u zdecydowałem się kupić ze sklepu Gryczanematerace.pl

Wrażenia po testach

Mata jest dość miękka ale nie zapadamy się w niej, jej kształt dostosowuje się do naszego ciała i dzięki temu, jak leżę na boku nie przechylam się aż tak do przodu jak bez niej.

Oczywiście, żaden materac czy mata cudów nie czyni i bez względu na to na czym śpimy, zawsze potrzebujemy się odwrócić, ale na takiej macie śpi się zdecydowanie wygodniej.

Ja jestem ciekaw na czym Wy śpicie i czy korzystacie z jakiś materacy rehabilitacyjnych, ortopedycznych lub jeszcze innych wynalazków?