3 października 2019

Podziękowania oraz fotorelacja z budowy!


Dzień dobry,
W ten piękny słoneczny dzień chcemy podzielić się z Wami świetną informacją.

Nasza budowa się rozpoczęła, a dzieje się to dzięki wsparciu lokalnych firm, którym chcemy bardzo podziękować za pomoc 
Zostały już wykonane prace ziemne, za ich wykonanie oraz dostawę piasku dziękujemy Panu Mirkowi Socha z firmy Sombud z Somonina. Dziękujemy również za przekazanie i dostarczenie stali Romanowi Potrykus z firmy Rompol z Egiertowa. Ogromne wsparcie otrzymaliśmy również od firmy Izobud z Somonina, która na obecnym etapie przekazała nam bloczki betonowe i cement. Natomiast za beton do wylania ławy fundamentowej dziękujemy firmie Wobet sp zoo. sp. komandytowa z Miłowa.
Dziękujemy także Panu Tomaszowi Ulenberg za adaptację projektu do naszych potrzeb, Panu Rafałowi Rebick który udostępnia nam prąd i wodę na budowę, Pawłowi Kowalewskiemu za przygotowanie mapki geodezyjnej oraz kierownikowi budowy Panu Danielowi Bolin. 
Jesteśmy również bardzo wdzięczni firmie Jarbud Rafał Nowak która bardzo nas wspiera w kwestiach związanych z koordynacją całej budowy i nie tylko.
Są również osoby które nas wspierają ale chcą pozostać anonimowe, my wiemy że jesteście i doceniamy Waszą pomoc. 
Budowa domu sama w sobie jest bardzo emocjonująca. Nasza również jest dla nas bardzo ważna, a to że wspiera nas tak dużo wspaniałych ludzi i firm, jest bardzo budujące dosłownie i w przenośni.
Dzięki wsparciu które otrzymujemy z czystym sumieniem można stwierdzić, że jest to prawdziwe społeczna budowa.
Dziękujemy Jarek, Waldek, Marzena Różanowscy.